0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور انفجار۲ مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Germany 2. Bundesliga
Karlsruher SC
۱
۱
FC Erzgebirge Aue
Finished
۲۳:۰۰
  Brazil Brasileiro Serie A
CR Flamengo RJ
۳
۱
EC Bahia BA
Finished
۰۰:۳۰
Chapecoense SC
۰
۱
Gremio FB Porto Alegrense RS
Finished
۰۱:۳۰
CSA AL
۰
۳
CR Vasco DA Gama RJ
Finished
۰۱:۳۰
Fortaleza EC CE
۱
۰
Ceara SC CE
Finished
۰۱:۳۰
  Portugal Primeira Liga
Boavista FC
۰
۱
FC Porto
Finished
۰۰:۳۰
  Argentina Superliga
Velez Sarsfield
۰
۰
Boca Juniors
Finished
۰۲:۳۰
Racing Club Avellaneda
۱
۰
CA Huracan
Finished
۰۰:۱۵
  Bulgaria First Professional League
FC Tsarsko Selo Sofia
۱
۲
FC Dunav 2010
Finished
۱۹:۰۰
  France Ligue 2
Rodez Aveyron
۱
۲
RC Lens
Finished
۲۳:۱۵
  Indonesia Liga 1
Persipura Jayapura
۲
۲
Bali United Pusam
Finished
۱۲:۰۰
Persija Jakarta
۴
۲
Pusamania Borneo FC
Finished
۱۲:۰۰
  Greece Super League 2
Ergotelis
۲
۱
A.o. Kassiopi
Finished
۱۸:۳۰
  Italy Serie C, Girone C
AS Avellino 1912
۰
۲
Potenza Calcio
Finished
۲۳:۱۵
  Germany 3. Liga
SC Preussen 06 Munster
۱
۱
Eintracht Braunschweig
Finished
۲۱:۳۰
  Mexico Primera Division, Apertura
Club Santos Laguna
۳
۱
Cruz Azul
Finished
۰۴:۱۵
  International Youth U17 World Cup, Knockout stage
Spain
۱
۶
France
Finished
۲۳:۰۰
  Paraguay Primera Division, Clausura
Cerro Porteno
۵
۰
Nacional Asuncion
Finished
۰۲:۰۰
San Lorenzo
۰
۰
Guarani Asuncion
Finished
۰۰:۰۰
  Colombia Primera A, Clausura, Playoffs, Group B
CD Alianza Petrolera
۳
۲
AD Cali
Finished
۰۴:۰۰
  International Youth U20 Friendly Games, Women
France
۲
۱
Russia U21
Finished
۱۹:۳۰
El Salvador
۱
۲
Dominican Republic
Finished
۲۲:۳۰
Panama
-
-
Honduras
Cancelled
۲۰:۳۰
  Sudan Premier League
Ahli AL Khartoum
۰
۱
Al-merreikh Sc (al-fasher)
Finished
۲۰:۰۰
  International International Friendly Games
Nicaragua
۰
۱
Cuba
Finished
۰۳:۳۰
  Russia 1st Division, Women
Donchanka Novoshahtinsk
۴
۰
Miras Kazan
Finished
۱۲:۳۰
Ryazan-Vdv-2
۲
۰
Fc Baikal Irkutskaya Oblast
Finished
۱۰:۳۰
Zvezda 2005 M Perm
۴
۱
Uor N2 Moscow
Finished
۱۰:۳۰
  International International Friendly Games, Women
Turkey
۰
۴
Ukraine
Finished
۱۶:۳۰
  Poland Puchar Polski, Women
Piastovia Piastow
۰
۰
Polonia Sroda Wielkopolska
Finished
۱۵:۰۰
  Argentina Primera Nacional, Group B
Deportivo Riestra Afbc
۰
۰
CA Defensores De Belgrano
Finished
۲۲:۰۰
San Martin De Tucuman
۲
۰
Gimnasia Y Esgrima Jujuy
Finished
۰۰:۳۰
  Ukraine Druga Liga
Obolon-brovar-2 Bucha
۴
۰
Fc Uzhgorod
Finished
۱۵:۳۰
  Ireland Leinster Senior League, Senior Division
Larkview Boys
۰
۳
Fairview Cy
Finished
۲۳:۳۰
Ratoath Harps
۱
۲
Ayrfield United
Finished
۲۳:۳۰
  Uganda First Division
Mbale Heroes FC
۱
۱
Light Ss Fc
Finished
۱۶:۳۰
Kansai Plascon
۲
۰
Nyamityobora Fc
Finished
۱۶:۳۰
  Uruguay Primera Division, Clausura
Defensor Sporting
۱
۱
CA Cerro
Finished
۰۱:۰۰
Montevideo Wanderers
۰
۲
Racing Club Montevideo
Finished
۰۱:۳۰
  Croatia 2. HNL
HNK Hajduk II
۰
۳
NK Medimurje Cakovec
Finished
۱۶:۰۰
  Israel Liga Alef North
Hapoel Bney Arara
۱
۱
Ironi Tiberias
Finished
۱۶:۰۰
  Brazil U20 Copa do Nordeste
Fortaleza EC CE
۱
۲
Marilia FC MA
Finished
۲۱:۳۰
  Uruguay Primera Division Reserve League
Liverpool Montevideo
۲
۴
Montevideo Wanderers
Finished
۲۲:۳۰
Penarol Montevideo
۲
۰
Plaza Colonia Reserve
Finished
۲۲:۳۰
Boston River
۱
۱
Defensor Sporting
Finished
۲۲:۳۰
Nacional de Montevideo
۲
۳
Atletico Fenix Montevideo
Finished
۲۲:۳۰
  Peru Primera Division, Clausura
Carlos Mannucci
۲
۲
Universidad Cesar Vallejo
Finished
۰۲:۰۰
  Ecuador Reserve League
LDU Quito Reserve
۲
۰
Guayaquil City
Finished
۰۲:۴۵
  Serbia U19 Serbian League
FK Crvena Zvezda
۳
۰
Fk Trajal Krusevac
Finished
۱۴:۳۰
FK Spartak Zdrepceva Krv
۳
۲
FK Internacional
Finished
۱۵:۳۰
  Israel U19 Premier Division 1
Maccabi Petah Tikva
۲
۵
Maccabi Tel Aviv
Finished
۱۶:۰۰
  Poland Puchar Polski
Wieczysta Krakow
۱
۲
Wislanie Jaskowice
Finished
۱۵:۳۰
Skawinka Skawina
-
-
Slomniczanka Slomniki
Finished
۱۵:۳۰
  Ecuador Copa Ecuador
LDU Quito
۲
۰
Delfin SC
Finished
۰۰:۳۰
  Argentina Primera Division, Women
Satsaid
۰
۰
Estudiantes de La Plata
Finished
۲۱:۴۰
  Denmark Amateur Reserveligaen, Pulje 3
Silkeborg IF
۳
۱
Viborg FF
Finished
۱۶:۳۰
  Peru Copa Peru
Fc Carlos Stein
۲
۱
Cd San Cristobal
Finished
۰۰:۰۰
  Argentina Primera Nacional, Group A
Independiente Rivadavia De Mendoza
۲
۱
Deportivo Moron
Finished
۰۰:۳۰
  Denmark Amateur Reserveligaen, Pulje 2
OB Odense
۳
۱
Sonderjyske
Finished
۱۷:۰۰
  Greece Super League 1
AE Larissa FC
۰
۳
Lamia
Finished
۲۱:۰۰
  Guatemala Liga Nacional, Apertura
Deportivo Guastatoya
۰
۱
Deportivo Siquinala
Finished
۰۰:۰۰
  El Salvador Segunda Division
Cd San Pablo Municipal
۲
۲
CD Racing Junior de Armenia
Finished
۰۰:۰۰
  Colombia Primera A, Clausura, Playoffs, Group A
Club Deportivo Junior FC
۱
۳
CD Tolima
Finished
۰۱:۳۰
  Costa Rica Primera Division, Apertura
ADR Jicaral
۲
۵
Deportivo Saprissa
Finished
۰۰:۳۰
  Colombia Primera B, Clausura, Promotion, Group A
CD Cortulua
۳
۱
CS Deportivo Pereira
Finished
۰۰:۰۰
  International Clubs Club Friendly Games
FC Ararat Yerevan 2
-
-
Fc Torpedo Yerevan
Cancelled
۱۰:۳۰
Fc Torpedo Yerevan
-
-
FC Ararat Yerevan 2
Cancelled
۱۴:۳۰
  Italy Serie C, Girone B
Ravenna FC 1913
۱
۲
AC Feralpisalo
Finished
۲۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید